Унiфiкованi
комунiкацii
Zultys

Розумні уніфіковані
комунікації це просто

Передача голосу VoIP, Unified Communications і інтегровані:
мобільні рішення, контакт-центр, аудіо та відео конференції, функції запису розмов, присутності і обміну миттєвими повідомленнями, електронна пошта, ACD/IVR, статистика.

Ми знаємо, що вибір правильного постачальника рішення в області уніфікованих комунікацій має визначальне значення для успішного впровадження і подальшої роботи Вашої системи бізнес-комунікацій.
Тому ми тісно співпрацюємо з Вами в процесі підготовки рішення, щоб забезпечити його відповідність Вашим унікальним технологічним і організаційним вимогам, а також Вашому бюджету.

Ми впевнені, що впровадження сучасної системи уніфікованих комунікацій дійсно забезпечить успіх вашої організації і бізнесу, тому разом з Zultys Inc. ми прагнемо надати інноваційні рішення, продукти, послуги та підтримку для досягнення цієї мети.

Інноваційність полягає в наданні передових, комплексних уніфікованих комунікаційних рішень, які є економічними, гнучкими і простими у використанні. Вони дозволяють компаніям будь-якого розміру підвищити продуктивність, поліпшити обслуговування клієнтів, скоротити витрати, збільшити продажі і підвищити прибутковість.

Запропоновані рішення Zultys, від малого бізнесу до багатонаціональних корпорацій, щодня допомагають тисячам компаній світу задовольняти всі запити в комунікаціях для своїх співробітників і клієнтів.


Уніфіковані
комунікації без меж

Сьогодні установам і підприємствам необхідно, щоб співробітники залишалися ефективними і доступними, незалежно від того, чи знаходяться вони за робочим столом, в віддаленому офісі або з мобільного - на своєму смартфоні, планшеті або ноутбуці - в будь-якому місці і скрізь!

Для цього Вам необхідно надійне рішення уніфікованих комунікацій, яке легко встановлювати, налаштовувати, підтримувати і управляти. Не менш важливо, щоб це рішення не підвищувало вимог до вже працюючого ІТ-персоналу.
А також забезпечило інтегрований, зрозумілий призначений для користувача інтерфейс і ефективний інтерфейс адміністратора.

З платформою Zultys MX Unified Communications (Zultys MX UC) ви отримуєте все це і навіть більше! Ви можете підтримувати безперебійну роботу ділових комунікацій і управління за допомогою голосового дротового і мобільного зв'язку, функцій присутності, повного управління викликами, єдиної системи обміну миттєвими повідомленнями та багато чого іншого!

Ми прагнемо забезпечити
успіх Вашого бізнесу

Платформа Zultys MX UC на сьогоднішній день є інноваційною і багатофункціональною телефонною системою IP PBX відомчого (корпоративного) рівня в своєму класі. Вона дозволяє установам і підприємствам легко розгорнути комплексне рішення для голосового зв'язку, уніфікованих комунікацій і контакт-центру без будь-яких складнощів або додаткових витрат на відміну від інших провідних брендів.

Zultys MX UC об'єднує функції голосового зв'язку, обміну миттєвими повідомленнями, електронної пошти, відео, веб-конференцій, а також офісні телефони, смартфони, планшети і комп'ютери для безперебійної роботи на потужній уніфікованій комунікаційній платформі. Таким чином, ви завжди підключені до свого бізнесу, де б ви не знаходились 24/7.

З рішеннями Zultys MX UC ви можете організувати і керувати своєю системою уніфікованих комунікацій без обмежень з точки зору її розміщення. Вона створена для масштабування, зростання і розвитку по мірі необхідності.
Тобто ви отримаєте рішення для ділового спілкування, в якому ви потребуєте сьогодні, з упевненістю в тому, що ваші інвестиції захищені, і навіть коли потреби зміняться або у міру розвитку технологій. Система MX може бути розгорнута локально, віртуально або на хмарній платформі.


Zultys MX-E / MX-SE

MX-E являє собою платформу уніфікованих комунікацій корпоративного класу «все в одному», яка розрахована на те, щоб забезпечити VoIP і Unified Communications до 300 користувачів в стандартній моделі і до 2000 користувачів в моделі вищого класу.

MX-E є інноваційним і надійним рішенням призначеним для тривалого інтенсивного використання в установах і корпораціях будь-якого розміру з резервуванням основних компонентів, таких як блоки живлення, вентилятори охолодження і накопичувачі. IP-телефонна система MX-E також може бути частиною мережі MXnetwork, яка «бесшовно» об'єднує до 128 офісів і до 10 000 співробітників в систему об'єднаних комунікацій всього підприємства.

MX-SE забезпечує високу якість послуг VoIP і Unified Communications для 50 користувачів в невеликих офісах або філіях. MX-SE також може бути частиною мережі MXnetwork «безшовно» об'єднує до 128 офісів і 10 000 співробітників в систему об'єднаних комунікацій всього підприємства.

Zultys MX-Virtual

MX-Virtual - це повністю інтегроване, надійне, масштабуєме рішення для VoIP і Unified Communications послуг, а також IP телефонів у віртуальному пристрої з підтримкою VMware®.

MX-Virtual об'єднує передачу голосу, відео, даних і мобільних абонентів, щоб оптимізувати спільну роботу і комунікації для підприємств будь-якого масштабу.

Zultys CLOUD-Services

Для максимальної простоти і зручності ви можете вибрати повністю керовану і розміщену в "Хмарі" систему Zultys MX UC з пакетами послуг, розробленими для стандартних бізнес-користувачів, з розширеними функціями для комплексних можливостей уніфікованих комунікацій і пакетами послуг контакт-центру, ідеально відповідними для обслуговування клієнтів організацій з продажу та підтримки.

Незалежно від того, замінюєте ви стару телефонну систему, переміщаєте або розширюєте офіси, хочете підключити домашніх, віддалених і мобільних співробітників або модернізуєте свій контакт-центр для підвищення продуктивності, ми можемо допомогти просунути ваш бізнес вперед.

Ви можете об'єднати всі свої офіси і людей в єдину мережу уніфікованих комунікацій, використовуючи настільні телефони, комп'ютери, планшети і смартфони. Ваші співробітники можуть працювати, спілкуватися і співпрацювати як єдина інтегрована команда для підвищення продуктивності і якості обслуговування, що надається вашим клієнтам.

Zultys IP телефони

ZIP 49G - гігабітний Смарт Медіа Телефон
Zultys ZIP 49G
ZIP 49G поєднує в собі два порти Gigabit Ethernet з технологією PoE, високу продуктивність візуальних комунікацій з гнучкістю операційної системи Android, доступ до якої здійснюється через 7-дюймовий HD-відео сенсорний екран, що забезпечує зручність роботи для професіоналів бізнесу. Доступ до функцій і контактам можна отримати за допомогою 27 програмованих програмних клавіш.

ZIP 47G - вдосконалений кольоровий гігабітний IP телефон для бізнесу
Zultys ZIP 47G
ZIP 47G поєднує в собі кольоровий дисплей з високою роздільною здатністю і два порти Gigabit Ethernet з технологією PoE у багатофункціональному IP-телефоні, що ідеально підходить для керівників і активних користувачів телефонів. Доступ до функцій і контактам можна отримати за допомогою 27 програмованих програмних клавіш.

ZIP 45G - багатофункціональний гігабітний IP телефон для бізнесу
Zultys ZIP 45G
ZIP 45G включає 3,7-дюймовий графічний дисплей з підсвічуванням і двома портами Gigabit Ethernet з технологією PoE в багатофункціональному IP-телефоні для найвимогливіших користувачів. Доступ до функцій і контактам можна отримати за допомогою 21 програмованої функціональної клавіші.

ZIP 43G - гігабітний бізнес IP телефон
Zultys ZIP 43G
ZIP 43G IP телефон з графічним дисплеєм і підсвічуванням, 3-ма програмованими програмними клавішами, двома портами Gigabit Ethernet з технологією PoE.

Функціональні можливості платформи Zultys MX UC забезпечують:

 • MXIE - інтегрований додаток уніфікованих комунікацій для PC під ОС Windows, iOS і Linux.
Zultys MXIE

 • MXvideo - інтегрований додаток відео зв'язку високої чіткості для PC.
Zultys MXvideo

 • MXconference - інтегрована система проведення аудіо конференцій до 256 учасників.
Zultys MXconference

 • MX Contact Center - інтегрований контакт-центр з індивідуальною звітністю.
Zultys MX Contact Center

 • MXnetwork - повна мережева «безшовна» багато сайтова інтеграція.
Zultys MXnetwork

 • MXreport - керована система звітів про виклики CDR.
Zultys MXreport

 • MXmobile - інтеграція зі смартфонами за допомогою програмного додатку для iOS® і Android®.
Zultys MXmobile

 • Інтегрований факс-сервер;
 • Візуальна голосова пошта;
 • Присутність і єдина система обміну миттєвими повідомленнями IM;
 • Підтримка Active Directory / LDAP;
 • ACD та IVR;
 • Резервування N+1 і міжсайтове аварійне перемикання;
 • Централізоване управління;
 • Контролер кордонів сеансу підприємства (E-SBC);
 • Архівування історії записів дзвінків, миттєвих повідомлень, голосової пошти, факсимільного пошти і журналів викликів;
 • Всі IP телефони Zultys підтримують віддалених працівників, не вимагаючи VPN;
 • Знайди мене / Йди за мною / Одночасний дзвінок;
 • Зручний інтерфейс адміністрування.